גיבוש לעובדים

יום גיבוש לעובדים לייזר טאג

ימי גיבוש לייזר טאג

יום גיבוש לעובדים חייב להיות חוויה שלא מפסיקים לדבר עליה הרבה אחרי שהיא נגמרת. אחרי הכל, המטרה העיקרית של יום גיבוש כזה היא לקרב בין העובדים על מנת שיהיה להם נעים יותר לעבוד ביחד, כשמטרת העל היא לגרום להם להיות מרוצים ממקום העבודה שלהם על מנת שתהיה להם יותר מוטיבציה לעבוד. 

עכשיו - דמיינו את גלגלי המוח של נורית ממחלקת משאבי אנוש מסתובבים כשהיא מתכננת מהלך שיאפשר לה "להוריד" את מנשה ממחלקת שכר... את הלחשושים בין נויה ממחלקת פרויקטים ליעל מהמכירות כשהן מגבשות יחד תוכנית שתאפשר להן להתקרב עוד צעד אחד אל הדגל. בום. הצחוקים, האדרנלין, האנרגיות - כל אלה הופכים את הלייזר טאג לפעילות המושלמת שהופכת כל יום גיבוש לעובדים לחוויה בלתי נשכחת.

 

יום גיבוש לעובדים של WOW לייזר טאג

 

אתם מגיעים למקום שקבענו מראש. זה יכול להיות הפארק שמתחת למקום העבודה שלכם, יער שמתחשק לכם לבלות בו כי אחר כך תוכלו לשבת במסעדה המצוינת שליד ובעצם  - כל מקום שתבחרו. גם אנחנו מגיעים לשם, עם הזירה, הציוד, המדריכים וכל מה שצריך עבור יום גיבוש לעובדים לייזר טאג.

אנחנו מחלקים אתכם לקבוצות, מסבירים לכם בצורה מדויקת על המשחק באופן כללי ועל המשחקונים שאתם עומדים לשחק, וכמובן מעבירים לכם את כל הנחיות הבטיחות כדי שהמשחק יתנהל על הצד הטוב ביותר. 

מתחילים!

באמצעות הנשקים המתקדמים ביותר שלנו, אתם מתקדמים לעבר המטרות ומבצעים את המשימות. כל 20-15 דקות אנחנו משנים לכם משחק כדי שאף אחד מהעובדים לא ישתעמם או יעמוד בצד. 

אחרי שעה וחצי פלוס מינוס - המשימה הושלמה ויש לנו צוות מנצח. תשמעו את הקהל מריע (בעיקר את מרים מההנהלה).

זהו. אפשר לעבור לאוכל ולשאר הפעילויות בתוכנית שלכם. מבטיחים לכם שרמת האדרנלין בדמכם לא תרד כשהוא זה ושבקפיטריה לא תפסיקו לדבר על יום הגיבוש שהיה - במשך ימים שלמים אחרי. 


לקבלת מידע נוסף ולהזמנת יום גיבוש לעובדים לייזר טאג שלא יהיה כמו אף יום גיבוש שחוויתם 
 חייגו עכשיו 0526444135 או השאירו פרטים 👇👇

© כל הזכויות שמורות ל- WOW לייזר טאג 2019

הזמינו הפעלת לייזר טאג ליום הולדת עוד היום
הוסיפו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם
  • Facebook Round
  • Instagram
  • YouTube Round